Vydavateľstvo ESOFIA Prešov

 Hľadáme ilustrátorov

vydavatelstvoDar, darček, pozornosť, suvenír…, univerzálny, lacný aj vzácny – KNIHA. Zrak citov obdarovaného k darcovi rada a s láskou dvíha. Navyše: 1. Vo váze nezvädne. 2. Za mnohé, čo je v nás dobré, vďačíme práve jej, KNIHE. U nás vždy naporúdzi pre každého. Na želanie aj s autorským venovaním. Kontakt: +421905380174, +421944083150. Zasielame do celého sveta. Pri objednávkach nad 15 € balné zdarma.
Chceš byť prvočitateľom a kritikom našich nových kníh pred ich uvedením na trh a zároveň zadarmo ich majiteľom s autorským venovaním? Prihlás sa na čísla uvedené vyššie. KNIHA poteší každého, blízkeho i vzdialenejšieho človeka. Urobíte ňou radosť alebo sa len zavďačíte, najprirodzenejšie odmeníte trvácnou hodnotnou “maličkosťou”. Knihou nič nepokazíte, skôr vylepšíte. Ponúkame darčekové balenia básnických zbierok Jozefa Ivana Adamovo rúcho, Emócie v celofáne a Sex času s nulou. Vkusné farebné obálky v tvrdej väzbe, pôsobivé texty a originálne ilustrácie z exotického aj domáceho prostredia splnia váš zámer – milo prekvapia a potešia vašu aj obdarovanú dušu. 
Tituly
obalka.indd“Najnovšia zbierka poézie Adamovo rúcho patrí do reflexívnej lyriky. Básne Jozefa Ivana v nej odhaľujú najcitlivejšie miesta mužskej duše. Muž v Adamovom rúchu je najzraniteľnejší. Autorove myšlienky prenikajú hlboko pod kožu, vyvolávajú až zimomriavky, s iróniou jemne kritizujú, nastoľujú pálčivé otázky: Ako to vlastne je vo vzťahu medzi mužom a ženou? Akú hodnotu má ľudský život? Ako to je s našou konzumnou spoločnosťou? Kam smerujeme? Básnikova poézia má hlboké idey. Pozorný čitateľ v nej nájde odpovede aj medzi riadkami. Veď poézia je často aj o tajomstve. A básnik J. Ivan ponúka tajomstvo v svojej tretej zbierke plným priehrštím. Veľmi cenné sú krásne jemné metafory, ktoré nenásilne vkladá do veršov.” Recenzent Mgr. Mária Bareánová.
obalka.inddV októbri 2014, rok po vydaní zbierky Sex času s nulou,  sme vydali novú zbierku poézie, ktorú sa oplatí mať na nočnom stolíku – Emócie v celofáne. Autor obidvoch kníh Jozef Ivan, formát A5, farebné darčekové obálky, prvá 164, druhá 170 strán, originálne ilustračné fotografie, v druhej aj z exotického prostredia. Ceny: Sex času s nulou  9,19 €; Emócie v celofáne č.b. verzia 9,99 €, f.b. verzia 11,90 €. Pri dvoch kusoch 10% zľava. Objednávky u esofia@esofia.sk, 0905380174, 0944083150. Všetky tri zbierky sú v slovenských kníhkupectvách Panta obalkaRhei a Martinus,  v OC Max – 1. posch. predajňa Art Diela. O vhodnosti darčeka pre vášho blízkeho sa môžete presvedčiť aj v prešovských knižniciach (vedecká, okresná).       Recenzie a hodnotenia TU               Ukážky TU